Strona główna | AktualnościInnowacyjność JCB

Innowacyjność JCB

W dniach 16-17 września w JCB (Wielka Brytania) zaprezentowano nowości produktowe firmy. Ich ilość robi wrażenie - od nowych modeli ładowarek teleskopowych, udoskonalonych koparko-ładowarek (najbardziej popularne w Polsce), poprzez koparki kołowe i gąsienicowe (nowości w każdej wielkości), aż po generatory prądu. Trudno wszystko opisać od razu…

Ogólne wrażenia po zwiedzaniu hali produkcyjnej, placu testowego i kamieniołomów JCB są bardzo pozytywne. Firma przywiązuje dużą uwagę do jakości w szerokim tego słowa znaczeniu - jakości na etapie produkcyjnym, aż po użytkowy. Stąd zakrojone na szeroką skalę testy wyprodukowanych maszyn, które mają się sprawdzić w każdych warunkach.

Urządzenia mają nie tylko spełniać wysokie wymagania jakościowe, ale również użytkowe. Komfort pracy operatorów maszyn jest bardzo ważny w urządzeniach JCB - niektóre modele mają nawet ekspresy do kawy w kabinie. Klimatyzacja, wygłuszenie i bezpieczne szyby to już standard. Liczy się również oszczędność, dlatego JCB ustawicznie pracuje nad ciągłym zmniejszaniem zużycia paliwa przez produkowane maszyny.

JCB przywiązuje ogromną wagę do pracowników. W tej firmie pracuje się całe życie - dosłownie! Emerytowani pracownicy również są potrzebni - z pasją opowiadają o historii firmy w muzeum JCB. Tę historię sami współtworzyli pracując w firmie przez dziesięciolecia.

JCB z małej, rodzinnej firmy wyrosła na światowego giganta, a sukcesu należy upatrywać w szczegółowości, innowacyjności i dbałości o pracowników.

Jedynym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB w Polsce jest Interhandler.

Poniżej znajdą Państwo opisy oraz zdjęcia poszczególnych nowości produktowych, zaprezentowanych w JCB.

pobierz plik
Źródło: JCB

Zdjęcia: Beata Gozdur


DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Graco Interhandler Kubota
TEMAT MIESIĄCA
Hakowce i przyczepy podkontenerowe KH-Kipper

Znany producent zabudów firma KH-Kipper dostarcza również szereg produktów dedykowanych przedsiębiorstwom działającym w obszarze sektora komunalnego. Są wśród nich własnej konstrukcji wywrotki do selektywnej zbiórki odpadów, urządzenia hakowe oraz przyczepy podkontenerowe z wywrotem. Czytaj więcej