Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Eko-miasteczko znów na Poleko

Ocena: 0
2557
Przydomowa oczyszczalnia ścieków, pojemniki do zbiórki bio-odpadów, system kanalizacji na elementach betonowych, czy auta napędzane gazem CNG - to zapowiedź tego, co będzie można zobaczyć w ramach przestrzeni "Miasteczko Ekologiczne" w pawilonie 4 podczas październikowych targów POLEKO.

25. edycja targów POLEKO
zostanie wzbogacona o specjalnie zaaranżowaną powierzchnię wystawienniczą tzw. MIASTECZKO EKOLOGICZNE, na której będzie można zapoznać się z kompleksową ofertą ekologicznych rozwiązań, służących zarówno redukcji zużycia energii, wykorzystywania jej alternatywnych źródeł jak i utrzymywania czystości.

Ideą stworzenia eko-miasteczka jest prezentacja urządzeń i produktów chroniących środowisko oraz podnoszących świadomość ekologiczną mieszkańców miast i wsi. Na specjalnej przestrzeni będzie można zobaczyć m.in.: kolektory słoneczne (na atrapach budynków), lampy hybrydowe i LED, piece, kotły na biomasę, pompy cieplne, ekologiczne pojemniki, kontenery do selektywnej zbiórki odpadów, automaty do zbiórki opakowań i ich recyklingu, samochody z napędem hybrydowym i elektrycznym, czy pojazdy do zbiórki odpadów. 

Co ciekawego będzie można zobaczyć w tym roku w pawilonie 4? M.in. pojemniki do zbiórki bio-odpadów i surowców wtórnych firmy Schäffer, przydomową oczyszczalnię ścieków firmy JPR AQUA, czy też system kanalizacji na elementach betonowych Stowarzyszenia Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji.

Na ekspozycji "Miasteczko ekologiczne" portal cng.auto.pl zorganizuje po raz drugi "Strefę Metanu". Będzie to specjalna wystawa pojazdów CNG oraz stacji tankowania tego ekologicznego paliwa. Wystawa samochodów na gaz ziemny będzie składać się z aut osobowych i użytkowych marek Fiat, Iveco, Opel oraz Mercedes-Benz. Personel „Strefy Metanu”, składający się z przedstawicieli oficjalnych sprzedawców powyższych marek pojazdów, przybliży walory ekonomiczne i ekologiczne prezentowanych aut oraz zapozna gości z możliwościami pojazdów zasilanych CNG.

W „Strefie Metanu” nie zabraknie także ekspozycji przygarażowych kompresorów do tankowania gazu ziemnego. Najnowsze rozwiązania techniczne w tym zakresie przedstawią firmy kompresorCNG.pl (przedstawiciel BRC FuelMaker) oraz ASF (przedstawiciel firmy Coltri). Zaprezentowane urządzenia pozwalają na tankowanie aut osobowych i dostawczych zasilanych CNG bezpośrednio przy swoim domu lub przedsiębiorstwie.

Ciekawostką jest to, że pojazdy zaparkowane w "Strefie Metanu" ostatniego dnia targów Poleko (tj. 17 października br.) wystartują z Poznania w ramach rajdu ekologicznych pojazdów na CNG - "Blue Corridor 2013 Hansa". Partnerem Głównym Miasteczka Ekologicznego jest Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Patronat medialny sprawuje portal reo.pl

Więcej na www.poleko.mtp.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -